Report

Salomon Community Run

V podzimní části běžeckých tréninků jsme vyzkoušeli spolupráci s významným / hlavním distributorem značky Salomon pro Český trh, tzn s Amersports. Společně jsme pro Vás připravili dva veřejné tréninky & Community Runs, kde jste si mohli vyzkoušet běžeckou obuv Salomon.

První trénink proběhl v září a testovali jsme silniční boty. Počasí nám bohužel moc nepřálo a vzhledem k silnému dešti 🌧☔️ jsme toho moc nenaběhali, o to víc jsme promokli. Nicméně i přesto si myslím, že se nás sešlo celkem dost a že jsme si to společně užili. Zároveň jsme si dokázali, že se dá běhat za každého počasí a že jsme oddíl, který se jen tak něčeho nezalekne. Nějaký ten podzimní deštík nás v běhání nezastaví!!

Druhý společný výběh byl ve znamení testování trailové / krosové obuvi Salomon a počasí tentokrát vyšlo skvěle. Vzhledem k listopadovému termínu jsme se proběhli s čelovkami a okruh jsme nasměrovali k Lavečce a zpět. Během tréninku jsme vyzkoušeli snad všechny typy povrchu, od zpevněných cest, přes mokrou trávu, blato a kořeny. Myslím, že pro testování bot absolutní paráda. Zázemí jsme měli ve FIT PLUS BLANSKO, kde jsme zkoušeli boty a mohli se pohodlně převléci. Opět se nás sešlo dost a nás to moc bavilo 👌.

Několik z vás si následně objednalo botky přes oficiální obchod salomonu, což bereme jako pozitivní výsledek spolupráce.

Tímto děkujeme Salomon Running CZ/SK za zapůjčené modely bot👌

Pro příští rok se budeme snažit spolupráci se Salamon opět navázat a dále ji rozvíjet.