Report

Co se dělo v srpnu

I přes velká tepla jsme každou středu poctivě trénovali, závodili a sdružovali se.

Tréninky byly rozmanité, využili jsme i dětské hřiště..

.. ale také klády v lese

Po tvrdém tréninku, zasloužená odměna!

Hned na začátku srpna jsme se vydali na přespolák do Náměště nad Oslavou, kde nás přivítalo opravdu velké teplo, ale naštěstí byl na trase závodu i brod, kde jsme se krásně osvěžili. Trať kolem řeky Oslavy byla rozmanitá, překonávali jsme skalnaté úseky, výběhy do kopců, lesní cestičky i polňačky, kde pařilo sluníčko. Závod jsme si skvěle užili a jen o chlup nám unikla dvě třetí místa.

Stupně vítězů je potřeba si vyzkoušet už před závodem

V půlce srpna jsme reprezentovali v rodném Blansku na 1/2maratonu Moravským krasem, který byl letos pod taktovkou ASK. V tomto závodě se nám dařilo, ikdyž medaile nebyly. Jako každý rok bylo slunečno a teploty ke 30°, ale díky pozdějšímu startu se běželo příjemně. Pořadatelům skládám pochvalu i za menší změnu trati, kdy se rozpálené město nemuselo obíhat 2x, ale po prvním kolečku jsme rovnou mohli vypálit do chladného krasu.

Lucka si zkusila krátký běh městem v rámci PMK, doprovod jí dělala Renča

Terez si půlmaraton zaběhla tréninkově a přesto z toho byl osobák

Poslední srpnový víkend patřil extrémům. S Vojtou jsme se přihlásili na B7 (Otevřené Mistrovství České republiky v horském maratonu dvojic), takže naše srpnové tréninky směřovali k přípravě na tento závod. (více o B7 již brzy v samostatném reportu)

Občerstvovačka na Čeladné – 61km v nohách

No a v září se můžete těšit na další kemp, který proběhne ve Vískách u Letovic!

31.8.2018 Beskydská sedmička – 95km

Vojta Krakovič + Tereza Čermáková – čas 18:27:10, 83.místo celkem, 6.místo v kategorii